Facka po týdnu nic-nedělání

10. února 2014 v 14:29 | Lissa |  Lissina vykecávačka

Ahojte všichni!

Doufám, že se máte dobře, já se mám, řekněme to slušně, celkem blbě. Dnešní den stál za... houby.
Začalo to už ráno a já to měla tušit. Byl totiž první den po prázdninách a všichni si kupovali měsíční průkazku - tak jo, já taky. Takže náš autobus nabral asi 6 minut zpoždění, což nebylo tak zlé, protože následně na několika zastávkách nikdo nevystupoval ani nenastupoval. Řekla jsem si: "Fajn, ok. Budu ve škole 45, potkám aspoň holky, co chodí později." Ano, můj optymismus je v takových chvílích mi na nic a nesmíme zapomenout na zákony schválnosti. Ve městě na důležité velké křižovatce se něco opravuje a doprava tady je víc než děsná.Takže jsme nakonec měli 10 minut zpoždění. Skvělé. A aby toho nebylo málo, málem jsem nastoupila do špatné tramvaje.
OK, takže jsem do školy přišla, samozřejmě začalo zvonit, že je 50 a já měla šlapat do 3. patra. Jak úžasné.
Všechno proběhlo v pohodě, potkala jsem se s kámoškou, pokecaly jsme a rozešly se každá do svých tříd. Matika nebyla zase tak špatná, ale čeština dnes byla katastrofa, aspoň myslím. Psali jsme diktát s rozborem - ano, facka pro mě, když jsem si udělala jedno cvičení z netu, abych měla čisté svědomí, že jsem se na to podívala. V diktátu byly takové lahůdky jako Fylozifická fakulta Karlovy univerzity, České vysoké učení technické a Divadelní fakulta Akedemie umění. Mňamka!
Moje milovaná angličtina (sarkasmus) se dala přežít. A na dějepis přišel prosefor s 15 min spožděním, ale vypadal sklesle jako já.
Odpadl nám tělocvik, takže jsem šla zabít čas do města. Koupila jsem si horkou čokoládu v mé oblíbené cukrárně, kde s holkama trávíme nejlepší odpoledne. Poručila jsem si ji s sebou, dostala jsem ji do takového toho termo kelímku. Jakmile jsem na ni chytla, málem jsem ji vylila, protože byla horká. A jak jsem si dala doušek, pořádný doušek, spálila jsem si jazyk a celé horní patro. Úžasné!

A ke všemu je Wolfi nemocná. =(

Ale doufám, že zítra bude líp!Vaše Lissa

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zdroje obrázků v menu:
http://www.academiaknihy.cz/eshop-images/small/saga-lartena-hroozleyho-2-ocean-krve.jpg
http://storage.albatrosmedia.cz/albatrosmedia/images/large/6bbfa4d53d7a53159121fd12017da003.jpg
http://obalky.kosmas.cz/ArticleCovers/180412_big.jpg
http://eshop.knihydobrovsky.cz/files/mod_eshop/produkty/full/m/978-80-7447-430-9_me-sladke-sestnacte-stoleti_852056c32cb6826b79f9e64d4502e959.jpg